Zahradní technika AL-KO

Chcete mít krásnou zahradu?

Postarejte se o ni s profesionální zahradní technikou AL-KO.

 

Přijďte se poradit na prodejnu IVK, který stroj je pro Vaši zahradu vhodný.

IVK Hustopeče       IVK Břeclav

 

SEKAČKY

Pro dokonale upravený trávník

Najděte si tu pravou sekačku od AL-KO pro váš trávník a spolehněte se na 50 let zkušeností se zahradní technikou, německým vývojem a vlastní výrobou v Rakousku. Pečlivě dbáme na snadné použití, sofistikovanou technologii, moderní design a inovativní vlastnosti všech našich produktů. Léta vývoje poznáte na precizních mechanismech a funkcích travních sekaček jako je centrální nastavení výšky sečení, variabilní pohon kol, startování klíčem, aerodynamické tělo a sběrný koš, kola s kuličkovými ložisky s hladkým chodem a integrovaná funkce mulčování.

AKU sekačka AL-KO Moweo 42.1 Li SP

Traktory

Špičková péče pro váš trávník

Se zahradními traktory AL-KO a solo® by AL-KO je práce na zahradě opravdovým zážitkem. Nechte se přesvědčit kvalitou a přednostmi našich špičkových traktorů. Osvědčené čtyřtaktní motory a šířka záběru až 125 cm dělají ze zahradních traktorů nepostradatelné pomocníky pro jakoukoliv činnost na zahradě a v jejím okolí od jara do zimy. Jakmile usednete za volant, ihned pocítíte, jak pohodlná a příjemná může být práce s našim zahradním traktorem. Jednoduše otočte klíčkem a sešlápněte plyn. Široké pneumatiky, měkčený volant a přehledně rozmístěné ovládací prvky zaručují přesné ovládání a dokonalé výsledky. Všechny zahradní traktory AL-KO a solo® by AL-KO jsou vyvíjeny inženýry v Německu a vyráběny v rakouském závodě v Obdachu.

Zahradní traktor SOLO T 15-95.6 HD-A

Řetězové pily

Benzínové, akumulátorové nebo elektrické řetězové pily: pro zahradníky a profesionály

Kompaktní motorové pily AL-KO a solo® by AL-KO vám usnadní jakoukoliv práci. Pro vaše pohodlí jsme zkonstruovali řetězové pily tak, aby se vám co nejpohodlněji držely. Díky přiloženému nářadí můžete ihned nasadit lištu a napnout řetěz: připraveno k použití. Pro vysokou bezpečnost jsou naše pily vybaveny systémovou brzdou s rychlým zastavením řetězu a ochrany rukou. Kromě kompaktnějších modelů nabízíme také profesionální pily solo® by AL-KO s výkonem až 4,7 kW, které jsou vhodné pro silné kmeny tvrdého dřeva. Přesvědčte se sami o síle a výkonu našich motorových pil. 

Křovinořezy a vyžínače

Silné tam, kde ostatní sekačky dosahují svých limitů

Křovinořezy jsou ideální, pokud chcete svou zahradu upravit u stěn a  plotů, na svazích, okolo stromů a dalších překážek, a jsou skvělou alternativou k travním sekačkám pro sekání vysoké trávy na správnou délku. Kromě odolné struny můžete využít i nožovou čepel z kalené oceli pro snadné sekání dřevin a podrostu. Všechny naše křovinořezy jsou vybaveny ergonomickou rukojetí, na které jsou umístěny ovládací prvky, pro ještě vyšší obslužný komfort a kontrolu nad přístrojem. Některé křovinořezy lze snadno rozložit pro pohodlnou přepravu a ušetření místa při skladování.

Benzínový křovinořez AL-KO BC 223 B